Контакт до виробника

Адреса

Pellas X Sp. z o.o. Sp. k.
Szybowników 39/10
64-920 Piła
Польща
телефон: +48 67 213 80 40
e-mail: info-en@pellasx.eu


Експорт

Директор по експорту

Jacek Paluch
tel. +48 531 356 666
e-mail: j.paluch@pellasx.eu

Експорт менеджер регіону Скандинавія

Nikodem Wysocki
tel. +48 605 318 100
e-mail: n.wysocki@pellasx.eu

Представники

ІТАЛІЯ

Giovanni Dettori
tel. +39 392 229 80 47
g.dettori@pellasx.eu

ГРЕЦІЯ, КОСОВО, АЛБАНІЯ, ТУРЕЧЧИНА

Stavros Tsotoglou
tel. +30 231 078 4664
s.tsotoglou@pellasx.eu

НІМЕЧЧИНА, АВСТРІЯ

Achim Böhmer
tel. +49 (0)8584 9887972
a.boehmer@pellasx.eu


Customer Support

Domestic and Export Coordinator

Mateusz Ziemichód
tel. +48 796 464 666
m.ziemichod@pellasx.eu


Service

Technical Support

Łukasz Szymborski
tel. +48 695 136 690
l.szymborski@pellasx.eu


Підтримка

Маркетинг

Magdalena Izban
tel. +48 534 815 999
m.izban@pellasx.eu

Management Assistant

Martyna Matuszak
tel. +48 690 924 000
m.matuszak@pellasx.eu