Контакт до виробника

Адреса

PellasX Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Strefowa 5
64-920 Piła
Польща

[колишня адреса]
ul. Szybowników 39/10
64-920 Piła

Head office – Customer Service
телефон: +48 67 213 80 40
e-mail: info-en@pellasx.eu

Service Helpline
телефон: +48 67 349 27 14
e-mail: serwis@pellasx.eu

Open:
Monday-Friday – 8:00-18:00




Експорт

Директор по експорту

Jacek Paluch
tel. +48 531 356 666
e-mail: j.paluch@pellasx.eu

Експорт менеджер регіону Скандинавія

Nikodem Wysocki
n.wysocki@pellasx.eu

Представники

ІТАЛІЯ

Giovanni Dettori
tel. +39 392 229 80 47
g.dettori@pellasx.eu

ГРЕЦІЯ, КОСОВО, АЛБАНІЯ, ТУРЕЧЧИНА

Stavros Tsotoglou
tel. +30 231 078 4664
s.tsotoglou@pellasx.eu

НІМЕЧЧИНА, АВСТРІЯ

Achim Böhmer
tel. +49 (0)8584 9887972
a.boehmer@pellasx.eu

<!–


Customer Support

Domestic and Export Coordinator

Mateusz Ziemichód tel. +48 796 464 666 m.ziemichod@pellasx.eu


Service

Technical Support

Łukasz Szymborski tel. +48 695 136 690 l.szymborski@pellasx.eu


Підтримка

Маркетинг

Magdalena Izban tel. +48 534 815 999 m.izban@pellasx.eu

Management Assistant

Martyna Matuszak tel. +48 690 924 000 m.matuszak@pellasx.eu