Опалення пелетами

ogrzewanie-peletem-pellas-x

Опалення пелетами стає дедалі цікавішим рішенням, яке задовольняє потреби індивідуальних клієнтів та фірм, які цінять вигоду, зменшення коштів опалення і зменшення CO₂.
Часи змінилися – пальники теж!

Пальники Pellas X – для кого?

Пальники на пелету Pellas X це пристрої до спалення біомаси. Можна за інсталювати їх на різних типах котлів: дизельних, парових, твердопаливних, а також на деяких газових. Пальники на пелет приносять вигоду всюди: приватних будинках, в котельнях, школах, готелях, промислових будинках, сільськогосподарських будинках, а також в пекарських печах.

Для вибагливих

econet-moduł-komnikacyjnyПальник запроектований з використанням найновіших технологій на ринку, з думкою про високу ефективність згорання та вигодами з користування цілою системою опалення. На ринку виділяється він безпекою, бездоганною роботою і відмінною репутацією серед клієнтів і виробників котлів на біомасу. Комплект пальника складається з пальника, гальванічного подавача та пункту управління, який керує роботою системи. Додатково систему можна збільшити бункером для пелет (доступний в чотирьох розмірах), безпровідним кімнатним термостатом та модулем, який позволяє керувати котлом через Інтернет чи телефон.

Проста інсталяція

Великою перевагою пальників є можливість інсталяції у всіх типах котлів, що дозволяє зручну і дешеву модернізацію котельні і швидке повернення інвестицій. Більше того у всіх випадках інсталяція не вимагає спеціальних дозволів при модернізації котлів.

Відео, яке показує інсталяцію пальника на пелет

Безпека

Проектуючи наш пальник ми звернули увагу на безпеку. Гарантують її такі рішення як:

  • Запобіжник з противагою і система спалювання під високим тиском – запобігають викиду полум’я.
  • Система гібридного приводу – 100% потрапляння пелету до камери згорання в моменті припинення живлення.
  • Датчик СТБ вимикає роботу внутрішнього подавача (зупиняється подача палива) в моменті перегрівання котла.
  • Нова втичка X.Plug обладнана гніздами з антивибуховим сертифікатом.
  • Поліретанува зв’язка живильника з висипом палива в разі викиду полум’я плавиться і паливо не дістається до пальника – викидається поза.

Що таке пелет?

Пелет – це гранули, які виробляються в процесі спресовування сухої біомаси рослин, в основному дерева. Пелет можна також виготовити з сільськогосподарської та промислової біомаси. Продається в мішках 15 і 25 кг та Біг Багах вагою близько тони.

Зелена енергія

В процесі спалення пелет не виділяється сірка, хлор чи ртуть. Кількість CO₂, яке виділяється при згоранні, є рівна кількості поглинутого газу рослинам в процесі дозрівання. Завдяки цьому пелети є найбільш екологічним і прийнятним для навколишнього середовища паливом. Понад це, всі пальники Pellas X відповідають вимогам в 5 класі емісії, згідно норми PN-EN 15270:2008.

Цінна вигода

В порівняні до інших видів опалення, таких як дизель чи електроенергія, пелет є набагато дешевшим рішенням. Сам процес спалення пелет в котлах з пальниками Pellas X є повністю автоматизованим, а обслуговування потребує мінімум часу. В порівняні пелет з деревом, пелети вигідніші в зберіганні, дистрибуції і підтримані чистоти в котельні.

Стабільні ціни

Ціни пелет зберігаються на стабільному рівні на ринку, а зростання конкуренції виробників палива гарантує утримання цін на тому самому рівні в наступних роках.