Біомаса

Біомаса – це всі органічні відходи. Біомаса, яка може бути використана для опалення, в основному є відходами рослинного походження: деревообробної промисловості, сільського господарства та переробки міських відходів.

Подбайте про навколишнє середовище і власний гаманець

Основна перевага використання біомаси для опалення є низька вартість палива та екологічність. Крім енергетичних культур, біомаса виробляється з відходів, які повинні бути утилізовані. Кількість хімічних сполук, що утворюються при згорянні незначна – пальник Pellas X може похвалитися 5-м класом викидів. Кількість CO₂ при спалені біомаси така ж яку рослини взяли з атмосфери в процесі фотосинтезу.

Пелети – це не все

Найбільш поширеним паливом створеним з біомаси є пелети і агропелети. Тим не менш, ринок пропонує і інші види біомаси, які можуть слугувати паливом. На підставі випробувань з біомасою, яка згорала в пальнику Pellas X, ми можемо рекомендувати спалювання біомаси, такої як:

  • Кісточки з вишні, черешні
  • Подрібнені кісточки з оливок
  • Овес

Значення біомаси як палива можуть відрізнятися один від одного через його походження, якості, чистоти і вологості, але хороші біомаси буде спалено рівномірно і після випалу, матиме незначну кількість золи. Найбільш важливим фактором при виборі наступного ціну, ніж інші гранул з біомаси є його доступність.

Енергетична цінність може відрізнятися одна від іншої, в залежності від походження, якості, чистоти і вологості, але добра біомаса буде спалюватися рівномірно і по спаленню залишиться мала кількість попелу.