teraz-polska-pellasx-statuetka

Пальники REVO з престижним Золотом „Teraz Polska”

Фірма PellasX отримала нагороду в ХХVII Конкурсі «Teraz Polska» в категорії «ВИРОБИ».

Конкурс «Teraz Polska» є некомерційним. Його завданням є пошук найкращих виробів, послуг, інноваційних виробників і регіонів. Цього року Журі Конкурсу нагородила Золотом «Teraz Polska» 13 виробів, 9 послуг. 3 інноваційних виробника і 3 регіони.

Золото «Teraz Polska» є безперечно найпрестижнішою і найбільш авторитетною нагородою на польському ринку. Ми прийняли рішення про участь у конкурсі, бо хотіли бути тотожніми з реноме, яке протягом багатьох років здобула марка «Teraz Polska» Багаторівнева процедура і оцінка по-суті, яка є передумовою участі в Конкурсі, викликають в нас гордість за отриману нагороду – говорить Міхал Бзескі, президент компанії PellasX.

Пелетні пальники REVO це пристрої, завдяки яким можна легко змінити спосіб отримання тепла на екологічний, використовуючи паливо, що виготовляється з відновлювальних джерел. Обертова камера згорання дозволяє автоматичну, постійну самоочис тку від попелу, що залишається від спалювання, а дослідження на відповідність вимогам норми PN-EN 15270:2008, показують, що наші пальники відповідають вимогам 5 класу емісії. Пальники REVO також широко застосовуються при модернізації вугільних котелень, бо вписуються в програму боротьби зі смогом та охороною довколишнього середовища. Повну характеристику виробів можна знайти на сторінці >> Пальники Revo

Фонд «Teraz Polska» більше ніж 25 років нагороджує найкращі продукти та послуги, котрі завдяки своїм якісним, технологічним і ужитковим характеристикам відрізняються на ринку та можуть бути взірцем для інших.

Протягом більш ніж 25 років Конкурс “Teraz Polska”, а особливо його Лауреати, продовжують дивувати. В цьому році в гроні переможців знайдемо багато інноваційних продуктів та послуг, військові та сучасні технології, а також,- що нас тішить-«старт-апи». Цьогорічне зібрання доводить,що Конкурс і список Лауреатів є відображенням тенденцій та змін в польській промисловості – говорить Міхал Ліпінські, директор Конкурсу “Teraz Polska”. З задоволенням бачимо, як з року на рік серед Лауреатів збільшується кількість фірм, що представляють найсучасніші рішення в своїх сферах. Ми переконані, що вони мають величезний потенціал, щоб стати візитною карткою польської промисловості у світі. – додає.

Золото “Teraz Polska” користується сьогодні довірою, визнанням суспільства і доброю репутацією громадськості. Це гарантія найвищої якості, яку отримують покупці, придбавши продукти чи послуги. Конкурс “Teraz Polska” відбувається більше 25 років. За цей період, ми, як народ, стали більш свідомими покупцями. Купуючи, ми, перш за все, вибираємо якість. Це значить, що Золото”Teraz Polska” є дуже потрібне сьогодні. Від початку свого існування воно стало символом найвищої якості, певним вказівником для покупців. Стоячи біля магазинних полиць, Поляки знають, що цей біло-червоний знак гарантує те, що найкраще – пояснює Кшиштоф Пжибил, президент Фонду Просування Польської Емблеми.

Вручення відзнак відбулося 29 травня цього року під час зібрання “Teraz Polska”, в Великому Театрі Народної Опери в Варшаві.

Докладні результати доступні на сторінці www.terazpolska.pl.