Приватні будинки

Пелетні пальники

Що це таке?

Пальники – це пристрої для спалення палива, яким є пелети, у котлах для опалення будинків. Пальники є дешевою і дуже ефективною альтернативою модернізації котельні, бо їх інсталяція не вимагає заміни котла.

Дешева і проста модернізація котельні

Першочерговою перевагою пальників на пелет є факт, що їх інсталяція можлива в більшості вже діючих опалювальних пристроїв, а також в вугільних, газових, дизельних котлах. Завдяки цьому можна значно зменшити вартість модернізації котельні, що має прямий вплив на повернення інвестицій.

Перевага користування

Пелетні пальники – це пристрої, які поєднують економію спалення твердого палива (біомаси) з зручністю опалення рідкого палива та газу. Завдяки їх використанню будинок можна опалювати чисто і економічно.

Чистота

Пелет не забруднює, приємно пахне, а його рештки в котельні легко прибираються. В приміщені з котлом можна теж помістити пральну машинку чи сушку, що важливо в приватному будинку. Попіл від пелету це лише 0,1% спаленої маси (в залежності від виробника), чи набагато менше, ніж від вугілля, коксу чи дерева. Понад це попіл можна використовувати на городі чи в саду як добриво.

Автоматична робота

Керування пелетним пальником дбає про економне спалення і обігрівання. Завдяки застосуванню електричного розпалювача з низьким споживанням електроенергії, котел розпалюється автоматично, коли виникає необхідність. Коли дотягнеться необхідна температура – погасне полум’я і не буде розпалюватися до того, як температура не зменшиться до необхідної. Дуже добрий ефект приносить поєднання пелетного пальника з кімнатними термостатами – завдяки їх застосуванню можемо значно знизити кількість спаленого палива.

Економічне і Екологічне

В порівняні з дизелем чи газом – пелет є перш за все дешевшим. У випадку його спалення до атмосфери потрапляє дуже мала кількість шкідливих речовин і пелет є відновлювальним джерелом енергії. Біомаса, яка необхідна до створення пелет, вирощується від року до десятків років, а не як у випадку вугілля, газу, чи дизелю протягом сотні тисяч років.

Широкий вибір пальників

Найпопулярніші пальники Pellas X призначені для використання в приватних будинках потужністю:

  • Пальники від 5 до 26 кВт – X Mini, HYBRID Mini, REVO Mini
  • Пальники від 8 до 35 кВт – X Mini 35, HYBRID Mini 35, REVO Mini 35
  • Пальники від 10 до 44 кВт – X 44, HYBRID 44, REVO 44