miasto piła

PellasX

ПелласХ

Наша компанія була заснована в 1991 році як невеликий сімейний бізнес під назвою PHU ISOL СК, для розробки високотехнологічних систем опалення. З самого початку наш головний офіс знаходиться в Польщі, в невеликому містечку Піла, в північно-західній частині великопольського воєводства. В 2001 році ми почали виробництво пальників на біомасу під торговою маркою Pellas X, і першим пальником фірми був Pellas28A. На сьогоднішній день, всі наші продукти розроблені і виготовлені на заводі в Пілі, де у нас є компетентна і надійна команда дизайнерів та інженерів.

Широкий спектр пальників на пелети

Для того, щоб виправдати очікування і потреби клієнтів ми маємо широкий спектр пальників потужністю до 350 кВт. Таким чином наші продукт застосовуються як в домашніх господарствах так і в пекарнях, готелях, комунальних господарствах, школах, виробничих цехах і складах.

Ми робимо ставку на інновації

Постійно прагнучи виготовляти високоякісне обладнання, а також впроваджувати новітні технології, дозволяє компанії дуже швидко розвиватися. Ми є власниками багатьох інноваційних патентів, на які ми затратили багато годин випробувань в лабораторіях. Основою нашої якості є добре оснащений пальник, який постійно модернізується, комплектуючі, які поставляються від кращих постачальників зі світовим ім’ям. Наші пристрої завдяки своїй інноваційності отримали безліч призів і нагород, як вдома, так і за кордоном.

Простота установки і зручність експлуатації

Найбільша перевага наших пальників, що без необхідності використання дорогих змін в існуючій систему опалення, ви можете підключити його до: котла на рідкому паливі, газового котла або твердопаливного котла. Наші пальники на пелети характеризуються безступінчастими налаштуваннями, що дозволяє використовувати їх в будь-якому типі печі або котла. Запалення, підтримка вогню при даній температурі і подача палива здійснюється автоматично.

Лідер у виробництві пальників на пелети

Сьогодні ми вважаємося одними з лідерів у виробництві пальників на пелети не тільки Польщі, але і у світі. Наші фахівці встановлюють пальники по всій Європі, у той час як сервісну підтримку клієнтів ми здійснюємо по всьому світу.