Діяльність на благо збереження навколишнього середовища

Екологія – це не тільки збереження навколишнього середовищі чи стиль життя, але перш за все відповідальність за майбутнє Землі. В нашому випадку це стратегія розвитку технології спалення біомаси – постійне удосконалення технологій та робота над черговими, інноваційними рішеннями.

Одним з прикладів є впровадження в серії REVO системи спалення пелет, які виготовлені з відходів сільськогосподарської продукції (агропелет), що ще більше допомагає використовувати відновлювальні палива і recykling.

Пальники Pellas X характеризуються низькою емісією викидів, а саме чадного газу (5й клас емісії викидів!), а застосування інноваційних рішень електричних знижують використання електроенергії.

Можливе також під єднання кількох джерел живлення в одну систему, чи наприклад пальника, сонячних колекторів, фотогальванічних модулів та котла разом чи почергово їх використовувати.

Наше старання були відзначені наданням статусу лауреата V едиції конкурсу GreenEvo – Акселератор Зелених Технологій. Це проект Міністерства Екології Польщі для поширення польських екологічних технологій і підтримання їх розвитку.