teraz-polska-planik-revo

Інноваційні пальники Revo

Інноваційний ротаційний пальник з самоочисткою камери згорання.

Пальники REVO це інноваційні продукти на світовому ринку. Їх успіх базується на високорозвинутій технології обертової камери спалювання, що контролюється Гібридним приводом PellasX. Крім високої ефективності спалювання, що сягає 99%, унікальне рішення т.зв. ротаційного пальника, забезпечує роботу без обслуговування і постійне самоочищення від попелу, що залишається в результаті спалювання. Ці пальники забезпечують також відмінне спалювання пелети гіршої якості, агропелети, кісточок і вівса.

Оцінка якості виконання.

Сучасний вигляд, інноваційність та найвищу якість виконання пальників REVO, оцінили фахівці по цілому світі. Вони є найчастіше нагороджуваними пелетними пальниками на ринку. Також ми можемо похвалитись такими нагородами, як:

 • Лауреат конкурсу «Teraz Polska»-2017.
 • Золота медаль МТР «Вибір споживача»-2016.
 • Золота медаль МТР «Pol-Eko-System»-2015.
 • Золота медаль МТР «Інсталяція»-2014.
 • Відзнака журі конкурсу «Екодизайн» на виставці Poleko 2014.

Нова генерація якості

Вперше в історії пальників на пелету, лінія Revo в «домашньому» діапазоні потужностей (5-35 КВт),відрізняється не тільки конструктивними рішеннями, але і дизайном пристроїв. Від тепер пелетний пальник стає представницьким елементом котельні, якою клієнт PellasX хоче і може похвалитись-сучасна форма пальника, що приховує сучасні технології.

Унікальні конструктивні рішення.

Технологія пальників Pevo базується на запатентованих системах:

 • Гібридний привід PellasX-об’єднує в собі вентилятор і внутрішній подавач. Він повністю контролюється датчиком Холла і синхронізує кількість поданого палива і повітря. Відрізняється низькими витратами електроенергії, що дозволяє отримати дуже високий рівень згорання (до 99%), та забезпечує низький рівень викидів продуктів згорання ( 5 клас викидів). Застосування високоінерційного ротора зменшує можливість перегріву.
 • Обертова камера згорання-забезпечує високу стабільність процесу згорання, в тому числі, завдяки постійній самоочистці від попелу. Конструкція камери згорання забезпечує довшу роботу підшипників і можливість їх швидкої заміни.
 • Плаваюча труба-ліквідує блокування і заклинювання, викликані термічними напругами.
 • Система повітряних лопатей-забезпечує точну подачу повітря до камери згорання і подовжує їх ресурс.
 • Згорання з надлишковим тиском- повітря подається по центу камери згорання, що викликає збільшене завихрення полум’я і зменшує можливість його повернення.
 • Швидкий розпал-розпалювач у вигляді енергоощадного елемента РТС, що залятий керамікою, з функцією автоматичного запуску після відімкнення напруги.

Ознайомся з усіма моделями пальників: Пальники REVO

Нагороди пальників на пелети REVO